• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Özel Egeberk'te Minikler Geleceğe PYP ile Hazırlanıyor

Egeberkliler Farklarını Ortaya Koyuyor

NİLÜFER - BURSA / 19 Mayıs Mahallesi'nde bulunan Özel Egeberk Anaokulu, 3-6 yaş çocukları çevreye duyarlı, gelişen dünyaya ayak uyduran, araştıran, özgüven sahibi, ailesine bağlı, toplum değerlerini bilen ve Atatürk ilkelerine bağlı gençler olarak topluma katmayı hedefliyor. 

Özel Egeberk Anaokulu Kurucusu Nesrin Civan, dünyada kabul gören Uluslararası Bakalorya Organizasyonu'nun İlk Yıllar Programı'nı (IB PYP - Primary Years Programme) Bursa'da uygulayan ilk ve tek anaokulu olduklarının altını çizdi. Program hakkında bilgi veren Civan "PYP - Primary Years Programme (İlk Yıllar Programı),  3 -10 yaş arası öğrenciler için tasarlanmış uluslararası ilköğretim okulları için ilk müfredat çerçevesidir. Müfredat ve öğretim metodları yoluyla güvenli ve teşvik edici bir ortamda her bir çocuğun entelektüel, duygusal ve fiziksel potansiyelini geliştirmeyi amaçlamaktadır" dedi. 

EN ÖNEMLİ GELİŞİM DÖNEMİ ÇOCUKLUK DÖNEMİDİR

Anaokullarında eğitim gören miniklerin ilköğretime başladığı zaman gittikleri sınıflarda farklarını ortaya koyacaklarını vurgulayan Nesrin Civan, sözlerini şöyle sürdürdü;
"İnsan hayatında en önemli gelişim dönemi şüphesiz ki çocukluk dönemidir. Egeberk Anaokulu olarak, yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde çocuklarınızın okulumuzda en iyi gelişimi sergileyeceğini biliyor, onlara mutlu bir çocukluk dönemi ve başarılarla dolu bir gelecek sunmak amacında olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Çıktığımız bu başarı yolculuğunda sizlerle sürekli temas halinde olmaktan mutluluk duyacağız. Uzman pedagogumuz, uzman çocuk doktorumuz, yöneticilerimiz ve eğitimci kadromuz okulumuzda sizleri ağırlamaktan, sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır."

Sosyal etkinliklerle çocuklara farklı deneyimler yaşatan Özel Egeberk Anaokulu, çocukları sıkmadan ve fark ettirmeden psiko-motor, sosyal, duygusal, dil ve bilişsel gelişmelerini destekleyerek yeteneklerini en üst seviyeye çıkartarak hayata hazırlıyor.

1600 metrekare kapalı 1200 metrekare açık alan üzerine kurulu olan Egeberk Anaokulu, çocukları geleceğe güvenle ve bağımsız bireyler olarak yetiştiriyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın