• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Çine AKD KIDS Kayıtları Devam Ediyor

AKD KIDS'li Olmak İçin Acele Edin


ÇİNE - AYDIN / Cumhuriyet Mahallesi'nde eğitim öğretim hizmetlerini sürdüren Çine'nin İngilizce eğitim veren tek özel anaokulu Çine AKD KIDS'te yeni dönemin erken kayıtları devam ediyor.

Çine AKD KIDS Okul Müdürü Hakan Pala, okulun kontenjan sayısının diğer anaokullarına göre sınırlı olduğunun altını çizdi. Eğitimi özele indirgeyerek öğrencilerin okuldan maksimum fayda sağlaması için kontenjanı sınırlı tuttuklarını vurgulayan Pala, velileri kontenjanları dolmadan veya erken kayıt indirimi ile devletin özel okullara verdiği teşvikten faydalanmaları için acele etmeleri gerektiğini açıkladı.
ARTI DEĞER KATILIYOR
Çine'de dördüncü yıllarına giren ÇiNE AKD KIDS Anaokulu'nda İngilizce, müzik ve dans eğitimi ile beraber bilişsel gelişimi arttıran yeni eğitim materyalleri ile miniklere verimli bir eğitim ortamı sağlarken, temel İngilizce ve Değerler Eğitimi ile öğrencilere artı değer katılıyor.
ZİHİNSEL GELİŞİMİNE KATKI
Miniklerin zihinsel gelişimine katkı ÇiNE AKD KIDS ile sağlanıyor. Zihinsel gelişime doğrudan etki edecek akıl oyunları, bilim deneyleri, mental aritmetik, robotik kodlama ve uygulama dersleri, çok amaçlı- uygulamalı akıllı masalar, iş ve teknik eğitimi adı altında derslerle öğrencilerin kendi oyuncuklarını yapabilecekleri sistemler, el ve göz koordinasyonu geliştirici kurulumlar, satranç eğitimi vb. birçok yeni materyal ve uygulama modelleri KIDS'in eğiti sistemi içinde yer alıyor.

Eğitim sistemi hakkında detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için ÇiNE AKD KIDS Anaokulu'nu ziyaret ederek detaylı ilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın