• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Okul Öncesi Eğitimin Adresi Çiğli Belediyesi

Geleceğe Güvenle HazırlanıyorlarÇİĞLİ - İZMİR / Çiğli Belediyesi, deneyimli eğitmen kadrosu ve çeşitli sosyal aktivite imkanlarıyla faaliyet gösteren kreşi aracılığıyla, 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim hizmetinde kaliteli eğitim vermek amacıyla hizmet sunmaya devam ediyor.

Çiğli Belediyesi, hayata geçirdiği bu hizmet ile ailelerin önemli bir talebine çözüm üreterek, çocukları geleceğe güvenle hazırlıyor.  Özellikle çalışan anne ve babaların çocuklarını gönül rahatlığıyla teslim ettikleri kreş, çocukların gün boyunca temel ihtiyaçlarının karşılandığı, resim çizme, birlikte oyun oynama, yemek yeme ve spor yapma alışkanlığı konularında eğitim aldığı yer oluyor.

Yeni Merkezler Açılacak

Çocukları sık sık ziyaret eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, önümüzdeki süreçte okul öncesi eğitim merkezlerinin sayısını artırmayı hedeflediklerini söyledi.  Başkan Gümrükçü; “Halkımız bize en kıymetli varlığını emanet ediyor. Bizlerin de onlara gözümüz gibi bakması gerekiyor. Bizler de velilerimizin bize duyduğu güvene layık olmak istiyoruz ve kaliteyi üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Okul öncesi eğitim merkezlerinin sayısını artıracağız. Birçok mahalleden yoğun talep geliyor. Önümüzdeki süreçte yeni birimleri açmayı planlıyoruz” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın