• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Öztekin "Vatandaşlar İstedi. Biz Yaptık"

"En Çok Çocuklar Memnun"Kağıthane Belediyesi, Sultan Selim Mahallesi'ne her yaştan vatandaş için yeni bir park ve yeşil alan daha kazandırdı.

KAĞITHANE - İSTANBUL / Atatürk Caddesi üzerinde toplam 630 m2 alana sahip 300 m2'si yeşil alan ve 150 m2'si oyun alanı olacak şekilde tasarlanan parkın yapım çalışmaları tamamlandı.

Park her yaştan vatandaşa hitap edecek şekilde tasarlandı. Çocuklar için oyun alanı, yetişkinler için pergolalı oturma yerleri, yürüyüş yolu, yeşil alan ve dekoratif aydınlatmaların yer aldığı parkta aynı zamanda, özellikle çocuk ve gençler için de ücretsiz internet hizmeti ve güvenlik kameraları bulunuyor.

Parkta çeşitli türlerde birçok ağaç da yer alıyor. Yeni park alanını kırmızı ve alacalı akça ağaçlar, oya ağacı, ıhlamur ve diğer türlerde ağaç çeşitleri süsledi.

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, parktan en çok çocukların memnun kaldığını belirterek; ‘’Bu parkımızın bulunduğu alan önceden araçların gelişigüzel park ettiği, bakımsız bir yerdi. Mahalleli vatandaşlarımızın park taleplerini değerlendirdik ve ivedilikle bu alanda bir çalışma başlattık. Komşularımızın çocuklarıyla huzur ve neşe içinde vakit geçirebilecekleri bir parkı daha mahallemize kazandırdık ‘’ diye konuştu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın