• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Daha Temiz Bir Oksijen için Sercair

Sercair Çocuklar ve Aileleri ile Buluşuyor

İç mekanların havasını tertemiz yapan Sercair, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklara ve ailelere temiz havanın önemini anlatacak

İZMİR / 88. İzmir Enternasyonal Fuarı, Sercair ile çocuklarına daha temiz bir hava sunmak isteyen aileleri buluşturacak. Çocuklar ve yetişkinler için ölüm oranlarında her geçen gün ciddi bir artışa neden olan kirli hava koşulları; astım, baş ağrısı, kalp-damar yetersizlikleri, akciğer rahatsızlıkları, solunum problemleri, depresyon ve nefes darlığı gibi birçok sağlık problemini de beraberinde getiriyor.  Kapalı alanlarda daha kaliteli, daha sağlıklı bir yaşam standardı sağlamak amacıyla Amerika’da yazılım alt yapısı geliştirilen; sıcaklık, nem, karbondioksit, VOC (uçucu organik bileşik), karbon monoksit, partikül miktarı analizlerini aynı anda yaparak iç mekanların havasını tertemiz yapan Sercair, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklara ve ailelere temiz havanın önemini anlatacak.

Daha sağlıklı bir gelecek sunmak amacıyla büyük bir enerjiyle çalıştıklarını söyleyen Türkiye Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Onkardeşler İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklar ve aileleriyle buluşmaktan ve bu konuda toplumsal bir misyon edinmekten gururluyuz dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın