• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

KIZILAY, 853 Öğrenciyi Sevindirdi

10 Okuldan 853 Öğrenci Sevindi

 

Karşıyaka Kızılay Şubesi 10 okuldan 703 öğrenciye okuma yazma seti dağıtılırken 150 öğrenci de giydirildi  böylece 853 çocuk sevindi.

KARŞIYAKA - İZMİR / Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen 10 okulda bulunan 703 İlköğretim 1. Sınıf öğrencilerine Kızılay okuma yazma setleri dağıtıldı.

Karşıyaka Kızılay Şubesi tarafından ayrıca 3. 4. sınıflarda bulunan 150 öğrenci de giydirildi, okullarda gösteri yapacak olan kız öğrencilerin kostüm kıyafetleri sağlandı.

Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu, İlçe Müftüsü İsa Gürler, İlçe Emniyet Müdürü Kaan Coşkun, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Kahraman,  Türk Kızılay’ı İzmir Şubesi Başkanı Kerem Fahri Baykalmış ve Karşıyaka Şubesi Başkanı Kamil Karadeniz birlikte Türk Kızılayı tarafından temin edilen okuma setlerini ve çeşitli kıyafetleri on ilkokulda ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

Türk Kızılay Karşıyaka Şube Başkanlığı tarafından Atatürk İlkokulu 57,  Engin Özmeriç İlkokulu 69, Faik Muhittin Adam İlkokulu 103, Fuat Köprülü İlkokulu 34, Hayri Özmeriç İlkokulu  47, Lamia Karer İlkokulu 61, Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu 79,  Şair Eşref İlkokulu 107, Şemikler İlkokulu 62, TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlkokulu 83 öğrenci olmak üzere 703 öğrenciye Kızılay kitap setleri dağıtılırken, 3. 4. sınıflarda bulunan 150 öğrenci de giydirildi.

Karşıyaka Kızılay Şube Başkanı Kamil Karadeniz, “Bugün öğrencilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeye vesile olan Türk Kızılay’ına ve hayırseverlerimize, bu etkinliklerde her zaman yanımızda olan başta Sayın Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır ile kurum yöneticilerimize teşekkür ederim” dedi.   


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın