• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Başak Koleji'nin Lisesi'de Var

Bilgi Anadolu Lisesi, Başak Anadolu Lisesi OlduAnaokulundan Ortaokula eğitime 29 yıldır damga vuran Aydın Özel Başak Koleji, Özel Aydın Bilgi Lisesi'ni devrararak Özel Başak Koleji Anadolu Lisesi olarak lise düzeyinde de öğrencilere hizmet vermeye başladı


EFELER - AYDIN / Eğitim alanında 29 yıldır faaliyet gösteren ve önder kurumlardan biri olan Özel Aydın Başak Koleji'nden eğitim hamlesi. Kolej, devraldığı anadolu lisesine kendi ismini vererek lise düzeyinde de eğitim vermeye başladı. Özel Aydın Başak Koleji yönetim kurulu üyesi Alp Ayaydın, lise sayesinde anaokulunda aldıkları çocukları ortaokulda uğurlamanın üzüntüsünün lise eğitimi vererek üniversiteye hazırlayacak olmanın sevincine dönüştüğünü kaydetti. 
EN İYİ ÜNİVERSİTELERE ÖĞRENCİLER GÖNDERECEĞİZ
Ayaydın, amaçlarının Aydın'a eğitim alanında en iyiyi vermek olduğunu açıkladı. Anaokuldan ortaokula kadar verdikleri kaliteli eğitimin lisede de devam edeceğinin altını çizen Alp Ayaydın, hedeflerinin arasında Türkiye'nin ve dünyanın en iyi üniversitelerine öğrenciler göndermek olduğunu açıkladı. Ayaydın, alacakları öğrencilerde de seçici davranacaklarını belirterek, çok fazla öğrenci alarak ilgisiz bir eğitim sürdürmeyi düşünmediklerini maksimum ilgi ile daha kaliteli bir yapı oluşturacaklarını belirtti.
TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK
Başak Koleji Genel Direktörü Metin Akyol, Özel Aydın Başak Koleji Anadolu Lisesi hakkında bilgi verdi. Bilim ve teknoloji ile donanmış, sanatçı yönü olan, girişimcilik rolü ön plana çıkan akademik başarısı yüksek özgüven sahibi liderler yetiştirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Akyol, hedeflerine ulaşabilmek için dünyanın ve Türkiye'nin eğitim  sektöründeki güzel örnekleri kendi kurumlarındaki eğitime yansıtacaklarını açıkladı.
Akyol, uluslararası olimpiyatlara öğrenci hazırlayacaklarını, kısa film festivallerine ve uluslararası festivallere katılacaklarını, geleceğin liderlerini, girişimcilerini ve yöneticilerini yetiştirerek Türkiye'ye örnek olacaklarını söyledi. 
GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Başak Koleji Okul Müdürü Nail Ergun, Özel Aydın Başak Koleji Anadolu Lisesi Müdürü oldu. Ortaokul Müdür Yardımcı Ferdi Karakaş ilkokul, ortaokul ve anaokul müdürü olurken Türkçe Bölümü Zümre Başkanı Serpil Kömürcüoğlu da vekaleten ortaokul müdür yardımcılığına getirildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın