• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Özgüvenli Bireyler Yetiştiriyor

Eğitimde İlk Adım Ay Işığım
"Aksaray'da Eğitimde İlk Adım" sloganıyla 0-66 aylık çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti sunan ve hayata hazırlayan Ay Işığım Kreş ve Gündüz Bakımevi Aksaray'ın aranan eğitim kurumları arasında yerini aldı.


AKSARAY / Özel Ay Işığım Kreş ve Gündüz Bakımevi Sahibi Emre Yılmaz, minikleri geleceğe özgüvenle hazırladıklarını söyledi. Çocukları hem akademik olarak geleceğe hazırladıklarını hem de çocukluklarını doyasıya yaşamalalarını sağladıklarını belirten Yılmaz, "Miniklerin çocukluklarını doyasıya yaşaması için "içerisinde kum havuzumuzun, çamur havuzumuzun, hayvanat bahçemizin, su oyun alanlarımızın, çocukların tamamen kendi sebze ve meyvelerini yetiştirdikleri ekim alanlarımızın, zeplinimizin bulunduğu bahçemizle birlikte gezici sınıf sistemi adı altındaki çalışmalarımızla çocuklarımızla verimli vakitler geçirme gayreti içerisindeyiz" dedi.

EV ZİYARETLERİ YAPILIYOR

Özel Ay Işığım Kreş ve Gündüz Bakımevi kurucusu Yılmaz, çocukların ev yaşamını da takip ettiklerini açıkladı. Velilerin evlerine gerçekleştirilen ziyaretlerle çocuk ve ailesiyle etkileşim içerisinde olduklarını kaydeden Yılmaz, "Etkileşimli iletişim sayesinde soran sorgulayan kendini ifade edebilen sosyal ve bilişsel anlamda desteklenmiş özgüvenli minik bireylerin oluşması için alanında uzman kadromuz ve çocuklar üzerinden ticaret mantığını hiçbir şekilde tasnif etmeyen kurumsal anlayışımızla kreşimizde çocuklarımıza hizmet vermekteyiz" diye konuştu.

Özel Ay Işığım Kreş ve Gündüz Bakımevi Sahibi Emre Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz."


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın