• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Yürekleri KAF SİN KAF İçin Çarpıyor

Miniklerin KAF SİN KAF Aşkı

KARŞIYAKA - İZMİR / Karşıyaka Spor Kulübü Tarih Kurulu, Karşıyaka Uygar Anaokulu'nda eğitim gören çocukları ağırlamanın keyfini çıkardı. Öğretmenleri Aylin Öztep, Ece Eker ve Filiz Beka eşliğinde salona gelen Karşıyaka Uygar Anaokulu 5 ve 6 yaşındaki 25 öğrencisini Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nun girişinde karşılayan Karşıyaka Spor Kulübü Tarih Kurulu Başkanı Ahmet Diker, minik öğrencileri spor salonunu gezdirdi, çocuklara basketbolcuların antrenmanını izletti ve basketbolcularla günün anısına fotoğraf çektirdi.

Daha sonra sergi salonuna geçen ve Ahmet Diker’e sürekli soru yönelten minikler, Kaf Sin Kaf’ın şampiyonluk kupalarının, tarihi fotoğraflarının önünden ayrılamadı…

Çocukların bütün sorularına tek tek cevap veren, onlara Karşıyaka flaması ve bayrağı armağan eden, Karşıyaka Spor Kulübü Tarih Kurulu Başkanı Ahmet DikerKarşıyaka Uygar Anaokulu'nun minik çocuklarını ağırlamaktan çok mutlu olduk. Minicik yürekleriyle bizlere özel bir gün yaşattılar. Çocuklarımızla Kaf Sin Kaf çekmenin onurunu ve gururunu yaşadık. Çocuklarımızdan aldığımız pozitif enerji heyecanımıza heyecan kattı ve sorumluluklarımızı daha da artırdı. Karşıyaka ve Kaf Sin Kaf sevdalısı bütün çocuklarımızı, gençlerimizi, büyüklerimizi Tarih Kurulumuzda ağırlamaktan, onlarla Kaf Sin Kaf’ımızın onurlu öyküsünü paylaşmaktan onur duyacağız dedi.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın