• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Konyaaltı'nda Karne Hediyesi Festival

Konyaaltı'nda Çocuk Festivali

 Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu Festival, 26 Ocak Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

KONYAALTI - ANTALYA / Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Konyaaltı Çocuk Festivali' ile birlikte öğrenciler sömestr tatiline büyük bir coşkuyla girdi. Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Çocuk Festivalinde çocuklar, eğlenerek tatilin keyfini çıkarıyor. İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, masal kahramanları, palyaçolar, yüz boyama, akrobat çocuk bandosu, bilgisayar oyunları ve çeşitli yarışmaların yer aldığı Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali'nde çocuklar, tüm bu etkinliklerden ücretsiz olarak yararlanıyor. 

“Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızı her zaman önemsiyoruz.” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, yarıyıl tatili ve karne almanın heyecanını yaşayan öğrencileri, içerisindeki tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu bir festivalle ödüllendirmek istediklerini söyledi. Semih Esen, “Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali etkinlikleri ile öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştiriyor, hem de kaliteli zaman geçiriyor. Açıldığı günden bu yana her gün yüzlerce öğrencinin ziyaret ettiği Festivalimizde öğrencilerle birlikte velilerimiz de eğleniyor. 26 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek olan Festivalimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın