• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Küçük Şeyler’de Bayram Heyecanı

Miniklerin Cumhuriyet CoşkusuBornova Küçük Şeyler Anaokulu’nun öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarını eğlenerek, öğrenerek bilgi sahibi olarak sürdürüyorlar. Cumhuriyet ile ilgili edindikleri bilgileri çeşitli aktivitelerle pekiştiren öğrenciler Cumhuriyet Bayramı temalı resim çalışmalarına da başladılar

BORNOVA - İZMİR / Bornova Küçük Şeyler Anaokulu’nun öğrencileri 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’nın yeni başlamasına karşın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarını eğlenerek, öğrenerek bilgi sahibi olarak sürdürüyorlar. Cumhuriyet ile ilgili edindikleri bilgileri çeşitli aktivitelerle pekiştiren öğrenciler Cumhuriyet Bayramı temalı resim çalışmalarına da başladılar!

Verdiği “Suflörsüz” eğitim ve “Burada her şey küçüğün” yöntemiyle adından sıkça söz ettiren Bornova Küçük Şeyler Anaokulu öğrencileri bu günlerde tatlı bir heyecan ve telaş içindeler. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilan edildiği 29 Ekim gününü kutlamak için okulda düzenlenecek tören ile ilgili hazırlıklarını sürdürüyorlar. Okulun her köşesinde Cumhuriyet’i ve Atatürk’ü anlatacakları resim ve panoların ön çalışmalarını yapıyorlar. Çocuklar kendilerine verilen bilgiler ışığında Cumhuriyet Bayramı Temalı panoları hazırlarken özgürce çizim yapıyorlar. Kimi öğrenciler şimdiden Cumhuriyet ve Atatürk ile ilgili şiirler hazırlarken, kimileri de koroda söyleyecekleri şarkıları tekrarlıyorlar.

Okulun Kurucu Müdürü Selami Korkmaz, “Çocuklarımız normal derslerinin yanı sıra boş zamanlarında ya da branş derslerinde eğitimlerini aksatmadan hazırlıklarını sürdürüyorlar. Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken bizleri bugünlere getiren özel günleri de anımsatmak ve hakkını vermek gerekiyor. Çocuklarımız bu bilinçle Cumhuriyet’e ve Atatürk’e sahip çıkılacak günlere ayrı bir heyecanla hazırlanıyorlar” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın