• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

    Çocukça akademi kare reklam    Reklam Alanı   Reklam Alanı
 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

23 Nisan Coşkusunu Doyasıya Yaşadılar

3 Gün Süren Kutlama

 

KARŞIYAKA - İZMİR / Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri  23 Nisan coşkusunu üç gün boyunca yaşadı. Suzan Divrik'te 21 Nisan cuma günü başlayan kutlamalarda öğrenciler kendi sınıflarında çeşitli gösteriler yaparak 23 Nisan'ın önemini öğretmenlerinden öğrendi. 22 Nisan Cumartesi günü ise okul bahçesinde kurulan şişme oyuncaklarda çileşen yağmura rağmen gönüllerince eğlenen 100 anasınıfı öğrencisi sandalye kapma yarışması yaptı. Veliler için de çeşitli yarışmaların düzenlendiği eğlencede çocuklar keyifli anlar yaşarken büyükler de çocukluklarına geri döndü.
Coşkunun en büyüğü ise 23 Nisan töreninde yaşandı. Uygulamalı anaokulu öğrencileri, lisede okuyan abi ve ablalarıyla beraber şiirler okuyarak ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladı.Kutlamalar Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu Çocuk Korosu tarafından söylenen şarkılarla son buldu.

ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIN MUTLU OLMASI

Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Kuran, düzenledikleri etkinliklerde çocukların mutlu olmasını ve en önemli günlerinin hayatları boyunca unutamayacakları bir şölen gibi geçirmesini hedeflediklerini belirterek "Düzenlediğimiz etkinliklerde söz çocuklarındı. Çocuklar3 gün boyunca istedikleri gibi eğlendi. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan bayramı kutlu olsun"  dedi.

Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu Güneşin Ressamları Sınıfı öğretmeni Şadiye Koçyiğit ise düzenlenen etkinlikte hem öğrencilerin günün anlam ve önemini öğrendikleri hem de şenlik havasında geçen etkinlikler sayesinde unutulmaz bir üç gün geçirdiklerini açıklayarak "Bu etkinlikte sadece biz yöneticilerin değil böyle güzel çocuklar yetiştiren velilerin de emeği vardı. O yüzden hem çocuklarımızı hem de velilerimizi kutluyorum" diye konuştu. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.netYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın