• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

       Reklam Alanı   Reklam Alanı  Reklam Alanı

 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

HAKKIMIZDA

Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapıyor, internet üzerinden tatil planlarımızı düzenliyor ve geleceğimizi internet üzerinden planlıyoruz.  Böylesine gelişmiş bir teknoloji olan çağımızda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gideceği okulöncesi kurumlar da anasinifilari.net adresinden takip edilecek.

Bu site okulöncesi eğitim kurumlarının hedef kitlelerine daha kolay ulaşabilmesi için ELAL AJANS tarafından hazırlanmıştır. Basın sektöründe deneyimli bir kadrosu bulunan ELAL AJANS’ın hazırladığı anasiniflari.net’e profesyonel olarak üye olan okullar ve siteye reklam veren sektör firmaları hedef kitlelerine daha kısa sürede ulaşabilecekleri gibi ELAL AJANS’ın çeşitli hizmetlerinden de daha ekonomik bir şekilde yararlanarak daha uygun koşullarda reklamlarını yapabilecek.

Anaokulu ve kreşlerin yer aldığı diğer rehber sitelerine göre anasiniflari.net sitesinin benzer yönleri olduğu gibi farklı yönleri de bulunuyor. Benzer yönleri arasında anaokulu ve kreş bilgileri ya da forum sayfaları yer alıyor. Farklı yönlerine baktığımızda da  anaokulu ve kreş üyelikleriyle tanıtımlarının adeta bir web sitesi gibi sayfalardan oluşması, okul öncesi eğitim kuruluşunun videolu tanıtımı, her ay bir toplamda 10 basın bülteninin hazırlanması, hazırlanan basın bültenlerinin medya kuruluşlarına gönderilmesi, Karşıyakalım Gazetesi’nde reklam, www.karsiyakalim.net haber sitesinde reklam, www.karsiyakalim.com haber portalında reklam, www.sektorrehberiyiz.biz rehberine kayıt ve aynı rehberde tanıtım haberi, Karşıyakalım Web TV ile Karşıyakalım YoubeTV’de 10 dakikalık görüntülü reklam www.anasiniflari.net sitesine kaydolan anaokulu ve kreşler için hazırlandığı göze çarpıyor.

Anasinifi.net Avantajları

Hazırladığımız sitede okul öncesi eğitim kurumlarıyla okul öncesi eğitim kurumları, okul öncesi eğitim kurumlarıyla aileler, okul öncesi eğitim kurumlarıyla kurumlarla ilişkili olan sektörler birbirleriyle buluşacak. Hatta birbirlerine kampanya bile yapabilecek (okul öncesi eğitim kurumu bu siteden kendilerini tanıyarak başvuran ailelerin çocuklarına belli oranda indirim yapabilecek ya da anaokulu ürünleri satan bir firma bu sitede yer alan anaokuluna ürünlerde belirli bir indirimde bulunabilecek). Forum sayfalarında ise okul öncesi öğretmenler birbirlerine deneyimlerini aktaracak, anaokulu ya da ilişkili sektörde faaliyet gösteren kurumların tanıtımı yapılacak.

Kurumlarınızın web sitesi yoksa ve bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bu konuda da sizlere hizmet sağlayacak ve en ekonomik yoldan web sitesine sahip olmanızı sağlayacağız. Bu konuda detaylı bilgi için SİTENİZ OLSUN sitesinden size özel kampanyaların yer aldığı sayfamıza bakabilirsiniz.

Eğer siteniz varsa ve arama motorlarında alt sıralarda yer alıyorsanız arama motorunda yukarılarda bulunmak için size özgün ve güncel okul öncesi makaleler hazırlanması gerekiyor. Bu konuda da ADA MAKALE HİZMETLERİ size özel kampanya sunuyor. Bu kampanyayı da buradan öğrenebilirsiniz.

İzmir’in pilot bölge olarak uygulandığı anasiniflari.net sayesinde hedef kitleye daha kolay ulaşabileceksiniz. Ayrıca anne ve babalar da bırakılan okul yorumları ya da “BİR BAKIŞTA” anlatılan üye okulların özellikleri sayesinde çocukları için seçecekleri okulu güvenle seçecek, çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebilecek. Siz de anasiniflari.net adresinde yer almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir ya da başvuru formlarından okul öncesi kuruluşlar veya sektörler ile ilgili olan başvuru formunu doldurarak ve size açıklanan İBAN numarası ya da hesap numaralarımıza avantajlı üyelik ücretini ödeyerek kayıt yaptırabilirsiniz.