• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/anasiniflari/followers

       Reklam Alanı   Reklam Alanı  Reklam Alanı

 Facebook Bağlantısı   Twitter bağlantısı     reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı
Üyelik Girişi
  
Takvim
Site Haritası

Anasiniflari.net Kampanyası

 Kampanya Anasiniflari.net sitesine profesyonel üye olan okul öncesi eğitim kurumları hedef kitlelerine ulaşıyor. Hedef kitlelerine ulaşan anaokulları ve kreşler yararlandıkları kampanya sayesinde hem büyük bir sinerji yakalıyor hem de reklamları, tanıtımları ve haberleri kampanya kapsamında hazırlandığı için ödediği rakamın çok üstünde artı değer kazanıyor.

ELAL AJANS ve anasiniflari.net tarafından düzenlenen kampanyayı detaylı olarak inceleyecek olursak;

  • Anasiniflari.net Sitesine Profesyonel Kayıt

 Anasiniflari.net sitesinin sol tarafına bakıldığında anaokulları ve kreşlerin alfabetik isimleri, üst tarafta Anaokulları kategorisine bakıldığında anaokulu ve kreşler il ve ilçelere göre alfabetik olarak, sağ tarafa bakıldığında ise sektörlerin alfabetik olarak sıralandığını görmekteyiz.

Ana okulu ve kreşlerin isimlerinin alfabetik olarak sıralanması ücretsiz üyelik olmakla beraber ücretsiz üye olan kurumların kartvizit bilgileri de avantajlı üyelik imkanı da bu kurumları kapsamamaktadır. Tüm anaokullarının buluşma noktası olan anasiniflari.net adresine profesyonel kayıt olan anaokulu ve kreşlere “Hakkımızda”, “Basında Biz”, “Foto Galeri”, “Video”, “İletişim” sayfalarından oluşan tanıtım yer alacaktır. Ayrıca hem aşağıda belirtilen kampanyadan faydalanma imkanına hem de ELAL AJANS tarafından verilen hizmetlerden indirimli faydalanma ve artı değer kazanma olanağına sahip olacaklardır.

  • Basın Bültenleri Hazırlama ve Basın Kuruluşlarına Gönderme

Medya sektöründe deneyimli isimlerden oluşan ELAL AJANS tarafından verilen basın danışmanlığı hizmeti siteye profesyonel üye olan okul öncesi eğitim kurumları için ücretsiz olarak verilecektir.
Her ay bir toplamda da 10 basın bülteni hazırlanacak. Hazırlanan basın bültenleri anasiniflari.net sitesinin haber kısmı başta olmak üzere www.karsiyakalim.net, www.karsiyakalim.com, www.sektorrehberiyiz.biz adresleriyle Karşıyakalım Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Hazırlanan bültenler ayrıca medya kuruluşlarına da yayınlanması için gönderilecektir. Haber bülteni yazılmasında öncelik peşin ödeme yapan kuruluşlara verilecektir.

ELAL AJANS’ın verdiği bu hizmetten kampanyaya katılmayan kurum ve kuruluşlar tek basın bülteni için 150 lira + KDV 10 basın bülteni için de 1000 lira + KDV ödeyecektir. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Karşıyakalım Gazetesi’nde 3X10 Ölçülerinde Reklam

Ulusal gazete boyutlarında yayın yapan Karşıyakalım Gazetesi herkese ve her kesime hitap etmektedir. Hazırlanan basın bültenleri bu gazetenin Okulöncesi Eğitim sayfasında yer alacak ayrıca gazetenin 4. Sayfasında 3 Sütun X 10 CM (11.5 CM X 10 CM) ölçülerinde ve siyah beyaz olarak bir sayı reklam yayınlanacaktır.  Reklam yayınında  öncelik peşin ödeme yapan okul öncesi kurumlarının olacaktır. Reklamdan memnun kalınması ve reklamın devam etmesini isteyen kurumlar reklamın kaç sayı ve hangi sayfada yayınlanmasını istiyorlarsa Karşıyakalım Gazetesi Reklam Formu doldurmaları veya iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) reklamları Karşıyakalım Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

ELAL AJANS’ın yan kuruluşu olan Ata Tasarım Hizmetleri ve Karşıyakalım Gazetesi tarafından verilen bu hizmetten faydalanarak Karşıyakalım Gazetesi’nde 3X10 CM reklam yayınlamak isteyen fakat kampanyaya katılmayan kurum ve kuruluşlar için reklam ücreti siyah beyaz sayfalarda 150 + KDV renkli sayfalarda 200 + KDV olacaktır. Ayrıntılı bilgi için ziyaret ediniz

Genelde Karşıyaka’ya hitap eden fakat hemen hemen herkesin kendisinden bir şey bulduğu ve Alexa sıralamasında üst sıralarda bulunan haber sitesinde 150 X 150 pixell boyunda reklam 1 ay süresince yayınlanacaktır.

Reklamdan memnun kalan okul öncesi kurumlar reklam hizmetinin devam etmesi için Karşıyakalım Gazetesi İnternet Sitesi Reklam Formu’nu doldurarak ya da iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) reklamları www.karsiyakalim.net adresinde yayınlanacaktır.

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan fakat www.karsiyakalim.net adresine reklam vermek isteyenler aylık 100 lira + KDV yıllık olarak da 1000 + KDV ödeyeceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

  • www.karsiyakalim.com Haber Portalında Reklam ve Haber

Karşıyaka merkezli olan ve Karşıyakalı olmayanlara da hitap eden haber  www.karsiyakalim.com haber portalında 250 X 250 pixell boyutunda reklam 1 ay boyunca yayınlanacaktır. Haber portalı alexa sıralamasında üst sıralarda bulunmaktadır.

Reklamdan memnun kalan okul öncesi eğitim kurumları Karşıyakalım Haber Portalı Reklam Formu’nu doldurarak ya da iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) reklamları www.karsiyakalim.com adresinde yayınlanacaktır.

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan fakat www.karsiyakalim.com adresine reklam vermek isteyenler aylık 100 lira + KDV yıllık olarak da 1000 + KDV ödeyeceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

Sektörlerin kaydedidiği rehbere kayıt + Haber alanında hazırlanan basın bülteninin yayınlanması (1 yıl) ve 150 x 150 pixell reklam yayını (1 ay)

Anasiniflari.net sitesine  profesyonel üyelik yenilendiği sürece www.sektorrehberiyiz.biz adresinde de kurumun kaydı ve haberleri yer alacaktır. Fakat sektorrehberiyiz reklamı 1 ay boyunca yayınlanacağı için burada reklam vermek isteyenler sektorrehberiyiz.biz Reklam Formu’nu doldurarak ya da iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) reklamları www.karsiyakalim.com adresinde yayınlanacaktır.

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan fakat www.sektorrehberiyiz.biz adresine üye olmak isteyenler yıllık üyelik için 50 TL, reklam vermek isteyenler de 150 X 150 Pixell reklam alanı için  vermek isteyenler aylık 100 lira + KDV yıllık olarak da 1000 + KDV ödeyeceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

  • Karşıyakalım Web TV Adresinde İlgili Sayfada 10 Dakika Görüntülü Reklam

Karşıyakalım WEB TV adresinde okulöncesi kuruma ait 10 dakikalık görüntülü reklamı 1 ay boyunca yayınlanacaktır. Reklam yayını sona erdikten sonra Karşıyakalım WEB TV Reklam Formu’nu doldurarak ya da iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) Karşıyakalım WEB TV’de reklamlarını yayınlatabilirler.

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan fakat Karşıyakalım WEB TV adresinde reklam yayınlatmak isteyenler 10 dakikalık görüntülü reklam için aylık 250 + KDV ödeyeceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

  • Karşıyakalım YouTube TV Adresinde İlgili Sayfada 10 Dakika Görüntülü Reklam

Karşıyakalım YouTube TV adresinde okulöncesi kuruma ait 10 dakikalık görüntülü reklamı 1 ay boyunca yayınlanacaktır. Reklam yayını sona erdikten sonra Karşıyakalım YouTube TV Reklam Formu’nu doldurarak ya da iletişim bilgilerinden isteklerini bildirmeleri halinde % 18 indirimli olarak (KDV BİZDEN KAMPANYASI) Karşıyakalım WEB TV’de reklamlarını yayınlatabilirler.

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan fakat Karşıyakalım YouTube TV adresinde reklam yayınlatmak isteyenler 10 dakikalık görüntülü reklam için aylık 250 + KDV ödeyeceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

NOT : YouTube TV’ye erişim çeşitli nedenlerle engellenmesi durumunda erişim engeli kalktığı takdirde reklamın kalan süresi ilave edilecektir. 3 ay boyunca YouTube TV’ye olan erişim sağlanmadığı takdirde Karşıyakalım Gazetesi’nde ¼ reklam yayınlanacak Karşıyakalım YouTube TV’de yayınlanması gereken reklam 1 ay boyunca Sektörüm Emlak TV’de yayınlanarak okulöncesi eğitim kurumunun bizim tarafımızdan oluşmayan mağduriyeti giderilecektir.

  • Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Twitter, G+1 vb)

Hazırlanan basın bültenleri ve okul öncesi eğitim kurumunun tanıtımı sosyal medya sayfalarımızdan da paylaşılacaktır. Ayrıca twitterde 20 kullanıcı facebookta da  5 kullanıcı tarafından paylaşılacaktır. Öte yandan facebookta bulunan okulöncesi eğitimle ilgili gruplara da basın bülteninin ve tanıtımın gönderilmesi sağlanacaktır.

NOT : Sosyal Medya kuruluşlarına erişim çeşitli nedenlerle engellenmesi durumunda paylaşım engel kalktığı zaman yapılacaktır.

 

Anasiniflari.net’e profesyonel üye olan kurum ve kuruluşlar yukarıdaki kampanyanın yanı sıra Ata Tasarım Hizmetleri, Ada Makale Hizmetleri, Siteniz Olsun hizmetlerinden % 18 indirimle yararlanacaklardır. Ayrıca profesyonel üye olan okul öncesi kurumlar sitemize üye olan sektörlerin hizmetlerinden de indirimli yararlanabilme imkanına kavuşacaklardır (İlgili sektördeki firmanın indirim düzenlemesi durumunda).

anasiniflari.net adresine profesyonel üye olmayan okulöncesi eğitim kurumları yukarıdaki hizmetleri almak isterlerse; kampanyalı fiyatlar yerine;

* Basın Danışmanlığı hizmetinden (10 adet basın bülteni hazırlama ve gönderme)            1000 TL + KDV
*Karşıyakalım Gazetesi’ne tek sayılık reklam   150 TL + KDV 
*www.karsiyakalim.net  1 aylık reklam           100 TL + KDV
*www.karsiyakalim.com 1 aylık reklam           100 TL + KDV
*www.sektorrehberiyiz.biz rehber kaydı             50 TL + KDV
*www.sektorrehberiyiz.biz 1 aylık reklam        100 TL + KDV
*Karşıyakalım WEB TV 1 ay reklam                 250 TL + KDV 
*Karşıyakalım YouTube TV 1 ay reklam            250 TL + KDV
*Sosyal Medya Reklamları                               100 TL + KDV

TOPLAMDA                                                     2100 + KDV

Ayrıca indirimlerden de faydalanamayacaktır.

1000 + KDV Kampanyalı fiyatımız 31 Aralık 2016’ya kadar sürecektir.

1 Ocak 2017 – 31 Nisan 2017 arasında kampanyalı fiyatımız 1250 + KDV

1 Mayıs 2017  - 31 Ağustos 2017 arasında kampanyalı fiyatımız 1500 + KDV

1 Eylül 2017 – 31 Aralık arasındaki kampanyalı fiyatımız 1750 + KDV olacak ve bu tarihten sonraki kampanyalı fiyatlarımız kampanyamız sürdüğü sürece 1750 + KDV olarak sabitlenecektir.